Povídání nejen o papričkách pro všechny, co rádi něco pěstují a jsou rádi, když je pálí huba.

Chovatelské úspěchy

16. května 2015 v 22:34
Několik chovatelských úspěchů z naší domácnosti...
Ačkoliv je letos všechna zelenina pozdějc, dřepčíci si pospíšili a už stihli sežrat zelí a úspěšně ujídají ředkvičky.

Démon nikotinu ovládl molice, které jsou přímo magicky přitahovány k mladým rostlinkám tabáku. Je to sice jejich poslední cucnutí, ale zřejmě jim to stojí za to.

Pořídili jsme káčata a housata. Původně jsem si myslela, že si pořídím televizi, ale sledování drůbežátek je zábavnější.Rodiče si pořídili kuřátka holokrček. Vypadají jako supi. Dokonce i ony samy si to o sobě myslí. Když jedna z nich seděla na okraji krabice a shlížela na ostatní, měly z ní strach.


Každý ze záhonů pro houby kromě hub obsadil jeden slepýš. Onehdá samička ze záhonu pro čirůvku navštívila samečka ze žampionové hromady a stočili se spolu do kroužku. Fotky nemáme a ikdyby jsme měli, tak je sem nedáme, protože bysme se báli obvinění ze šíření plazí pornografie. Snad se brzy dočkáme nadělení malých roztomilých slepýšátek. Jen budeme muset přidělat víc záhonů pro houby, abysme je měli kam dát.

Dnes jsem při sečení vypudila ze zahrady užovku hladkou. Snad se zase vrátí. Je fakt, že těžko by hledala v okolí někoho, kdo seče míň často než my.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | 18. května 2015 v 12:14 | Reagovat

Jé, to je milé. Ať se slepýšům, hadům i housatům u vás daří!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama